plecach-fit22.pl

Mężczyzna zaburzeń odżywiania i Дисморфиями ciała

To była jego kolej, aby zaopiekować się jego synem dziecka. I był dobry czas, aby dokładnie nasączyć swoją skórę w ciepłej wodzie pod prysznicem, tak, że będzie on bardzo gładko ogolone, gdy on goli. Jego syn płakał. Mógł słyszeć go, ale nie słuchał. Głos samokrytyki był głośniejszy. On powiedział, aby upewnić się, że nie była fryzura, a nie terenu skóry. Był szalony, poranny rytuał dla niego normalne.

Jego syn płakał głośniej. Jego pieluchy był mokry. Opuścił swój garnek, więc musiałem oblać jej pieluchy.

Płacz zmusił go ponownie stracić kontrolę nad swoim pęcherzem, i teraz był przesiąknięty na wskroś. Był tak zdenerwowany, że nie mógł chodzić. On przejechali do łazienki, gdzie tata był. Tata bawił się z nim, aby odebrać płacze.Jego syn płakał głośniej. Jego pieluchy był mokry. Opuścił swój garnek, więc musiałem oblać jej pieluchy.

Gra toczyła się na wagę. John (postać fikcyjna), musi rozważyć sam. Jeszcze jeden dobry „normalny” rytuał. I wieczorny rytuał, wszystko w porządku, oczywiście. On nigdy nie przychodzi do głowy, że nie ma nic złego z tej obsesji. To jest normalne, aby wyglądać lepiej i być „zdrowy”. Musi rozważyć sam dwa razy dziennie, w przypadku jego waga zbliżył się do „niezdrowego” poziomu. Ma nieco mniej niż 10% tłuszczu w organizmie, normalny, uważa on, dla ciała-budowanie sportowców.

Tylko John nie sportowiec. Pracuje w biurze i pracuje w siłowni 1 godzinę dziennie, pięć dni w tygodniu. To zbyt męczące, aby zrobić więcej, ale to też jest normalne, tak jak on sprawia, że intensywne treningi, pomaga jego „zdrowe” koktajle.

Ten sam potrząsa lekarz zalecił zatrzymuje się.

To samo pompuje dietetyk zalecił jego lekarz powiedział mu, aby zatrzymać, przynajmniej na jakiś czas. to samo pompuje konsultant alergii powiedzieli mu były przyczyną alergii. Te same koktajle alternatywne lekarza powiedzieli, byli wpłynąć na jego zdrowie. Oczywiście, są to wszystkie prawidłowo; zamiast ciężkim ciała.

Jest zadowolony z siebie. Jak jego syn gra na ważenie grze z nim, przestaje płakać. I on-100g szczuplejsze. Tak, jedzenie bez tłuszczu idealny. On jest tak szczęśliwy ze swojej nowej diecie; dwa ruchy rano i wieczorem, nietłusty kanapkę, aby jego koledzy mogli zobaczyć, jak on zjada na obiad, i mięso gotowane, tak samo, na wieszaku, że emanuje wszystkie jego sadło. On jest zachwycony. Nowa dieta działa.Szczęście uśmiecha się do swego syna, syn odpowiada z uśmiechem. Papież zauważa go.

Szczęście uśmiecha się do swego syna, syn odpowiada z uśmiechem. Papież zauważa go.

W tym momencie jego była żona dzwoni do drzwi. Ona zbiera swojego syna po wizycie z dnia na dzień, zmienia pieluchy i karmi go do samochodu. John cieszę się, że znajduje się ona poza drodze. Teraz może iść na siłownię i zapomnieć, co zrobiła z nim. Jak wszystkie kobiety, była wymagająca bezużyteczna rzecz, która go rzuciła. I była gruba, też. Ten głupi lekarz nie chciał wysłać ją do dietetyka do jej wagi. Lekarz był zły sprzęt. On nie mógł zobaczyć, jak gruba była, paskudny.

Jego matka zawsze cienka, prawdziwe piękno. Miał szczęśliwe dzieciństwo, zawsze nauczał nie dopuścić, aby jego uczucia pokazują, wzywają być najsilniejszy, najcieńszy, najbardziej muskularny mężczyzna w szkole. Jego mama jest najlepsza. Że doradca zobaczył skłamał i powiedział mu, że miał złe dzieciństwo. Jeszcze jeden głupi bezużyteczny osób. Jego rodzice bardzo go kochali. Wysłali go, najlepsze szkoły, kupiłam mu nowe zabawki, gadżety, telefon i komputer. Byli szczęśliwą rodziną.

On ubiera się i idzie na siłownię. Wróci do domu, żeby wziąć prysznic. On nigdy nie pada w siłowni. On sam waży tylko raz, potem strój, aby przejść i zobaczyć swoich rodziców. Szczęśliwe czasy przed nami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll To Top